Haber

ASKF ve Kapalı Kale taraftarları depremzedeleri güldürdü

Kahramanmaraş’ta asırlık facianın yaralarını sarmak için Kayseri Amatör SporKulüpler Federasyonu (ASKF) ve Kapalı Kale’nin başlattığı kampanya Adıyamanlı çocukların yüzünü güldürdü.

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen büyük depremin yaralarını sarmak için Kayseri’de düzenlenen kampanyalar yüzleri güldürüyor. ASKF ve Kapalı Kale taraftar grubunun ‘Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün’ sloganıyla başlattığı kampanyaya büyük destek verildi. Kampanyada toplanan malzemeler, TFF Kayseri Bölge Müdürü ve ASKF Lideri Keyifli Önal ve Kapalı Kaleciler Kümesi Lideri Ahmet Dirgenali başkanlığındaki heyet ile Adıyaman’a götürüldü. Adıyaman’ın koordinatör valisi olarak atanan Vali Gökmen Çiçek ile birlikte depremzedelere top, oyuncak, kırtasiye ve çeşitli gıda maddelerinden oluşan yardım dağıtıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan ASKF Lideri Memnun Önal, “Kapalı Kale taraftarlarımızla birlikte düzenlediğimiz ‘Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün’ kampanyamıza verdikleri destekten dolayı herkese teşekkür ediyorum. yapacağımıza inanıyorum” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu