Haber

Pique’nin annesi kimdir? Pique’nin annesi Shakira ile kavga mı etti?

Pique’nin annesi kimdir? dünyaca ünlü şarkıcı ŞakiraLa Liga’nın eski yıldız futbolcularından Gerard Pique’nin kendisini aldattığını iddia etti. Şakira Çenesini sıktığı anlar oldu. O anlar izleyiciler tarafından geniş çapta paylaşıldı. Peki Pique’nin annesi kimdir? Pique’nin annesi Shakira ile kavga mı etti? detay…

HENGAME PIQUE’NİN ANNESİ KİMDİR?

Eski futbolcu Gerard Pique ve Shakira, 12 yıllık birlikteliklerinin ardından çok konuşuldu. Aralarına pek çok konu girerek gündemden düşmeyen eski çiftin yaşadığı bir olay daha gündeme damgasını vurdu. Pique’nin annesi Montserrat Bernabeu’nun Shakira’nın çenesini sıktığı anlar oldu. Herkesin ilk kez gördüğü görüntüler sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Kayınvalide Çenesini Sıktı

Gerard Pique’nin annesi Montserrat Bernabeu’nun Shakira’nın çenesini sıktığı sahneler ortaya çıktı. Düzenlenmiş manzaralarda, Montserrat Bernabeu’nun Shakira’nın çenesini sımsıkı tuttuğu görülüyor. Bu sahneler nedeniyle Gerard Pique ve annesine tepkiler başladı. Herkesin ilk kez gördüğü görüntüler sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Videoda Montserrat Bernabeu’nun Shakira’nın çenesini sıkıca tutup sus işareti yaptığı görüldü. Bu sahnelerin ardından sosyal medya kullanıcıları Gerard Pique ve annesine tepki gösterdi.

İşte sosyal medya kullanıcılarının yaptığı bazı yorumlar;

haber-karamanli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu